AliPaczka
O AliPaczce

AliPaczka jest serwisem pozwalającym na śledzenie paczek wysyłanych przez sprzedawców z zagranicy (czyli portale takie jak AliExpress, JD, Banggood, Gearbest, Wish itd.). Obecnie strona obsługuje kilkudziesięciu przewoźników i ciągle przybywa nowych, abyś zawsze mógł śledzić podróż swojej paczki! Aby sprawdzić gdzie jest twoja przesyłka wpisz lub skopiuj jej numer w okienko na środku strony i kliknij "Szukaj". Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

AliPaczka pozwala również na śledzenie tzw. przesyłek nierejestrowanych (np. Yanween, ChinaPost Standard, ChinaPost Ordinary Small Packet Plus), jednak należy pamiętać, że takie przesyłki można śledzić tylko w kraju nadania.


Dodatkowe informacje:

  • Strona używa plików cookies do przechowywania m.in. twojej listy paczek, jeśli nie wyrażasz na to zgody to natychmiast opuść stronę.
  • Strona jest cały czas rozwijana, przez co czasem może przytrafić się błąd, jeśli na niego trafisz to zgłoś go na adres: [email protected]
  • Podczas wyszukiwania trackingów zapisywane są takie dane jak data wysłania przesyłki, data nadejścia do Polski, lecz dane te są zapisywane ANONIMOWO i w celach statystycznych. Uśrednione czasy dostarczenia przesyłek publikowane są w dziale Statystyki. Żadne dane osobowe oraz adresy nie są zapisywane!

Pełen regulamin strony
Copyright © 2016-2017 AliPaczka.pl. All rights reserved.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejPoznaj AliPaczka.pl

Klikając ikonę możesz zapisać tę przesyłkę abyś nie musiał ponownie wpisywać jej numeru

Poznaj AliPaczka.pl

Klikając ikonę możesz zobaczyć swoje zapisane przesyłki.

Link do tej strony